עלינו

מה זה Outplacement?

Outplacement הוא שירות המוצע לעובדים אשר איבדו את מקום עבודתם, על ידי המעסיק שלהם ובמימונו, על מנת לסייע להם למצוא מהר ככל האפשר משרה חלופית התואמת את צרכיהם.
במסגרת השירות, אנו מספקים לעובדים ייעוץ קריירה מקיף, מסייעים לעובדים לבנות מחדש את קורות החיים שלהם ואת הפרופיל שלהם ברשתות החברתיות, מאפשרים להם לרכוש מיומנויות אשר יאפשרו להם לעבור בהצלחה ראיונות עבודה ומבחני מיון, לנהל מהלכי נטוורקינג ולהצליח במשא ומתן על תנאי ההעסקה שלהם. במקביל אנו מקשרים אותם להזדמנויות ומשרות באמצעות מאות מגייסים ומעסיקים איתם אנו עובדים.
השירות אמנם ממומן על ידי המעסיק, אולם הלקוח האמיתי הוא העובד, והוא ניתן לו ישירות תוך שמירה על פרטיות וסודיות מלאה.
המחקר והניסיון שלנו מלמדים כי עובדים העושים שימוש בשירותי מעבר קריירה: מקצרים את משך החיפוש ב – 50%, מצמצמים את ממדי המשבר המתלווה למהלך, מצליחים יותר בראיונות עבודה ומבחני מיון, מקבלים את ההחלטות הנכונות עבורם ומבצעים כניסה חלקה יותר לתפקיד הבא.

מי אנחנו?

Lee Hecht Harrison הינה החברה הגדולה והמובילה בעולם בתחום ה – Outplacement.
לחברה כ- 400 משרדים הפזורים בכל רחבי העולם ולמעלה מ- 300,000 עובדים ומנהלים עושים שימוש בשירותיה בכל שנה.
הסניף הישראלי החל לפעול בתחילת שנת 2,000, ומאז סייענו לכ- 40,000 עובדים ומנהלים למצוא עבודה חדשה לאחר שאיבדו את מקום עבודתם.
אנו פועלים ב- 4 סניפים: מרכז, חיפה, באר שבע וירושלים ומשרתים עשרות רבות מהחברות המובילות במשק הישראלי, אשר עושות שימוש בשירותינו בכל פעם שהן נפרדות מעובדים.